ממליצים עלי

 השיעור הראשון היה עבורי מאמץ קשה, לא תמיד הרגשתי את הסוגרים ולא הייתי בטוחה אם אכן אני שולטת בהם. לאט לאט התחלתי להרגיש את סגירת הסוגרים גם בתנוחות קשות יותר והתחלתי ליהנות מהתרגילים. כעת אני מרגישה שאני שולטת על הסוגרים. ההנחיה הייתה ברורה בטון שקט ונעים ,אהבתי מאד את החימום בתחילת השיעור. אני ממליצה מאד לאחרים להשתתף בסדנה חשובה זו.

נועה אייל       16.7.2013

מאד נהניתי במהלך הסדנה, אני מרגישה כבר שיפור ,התרגילים ידידותיים אינם מאיימים ומעייפים ונותנים מוטיבציה להתמיד. בחיי היום יום המודעות שלי לפעולות שאני מבצעת עלתה, אני משתדלת ליישם את התרגילים במהלך עבודתי כמטפלת בפעוטון וכן במהלך עבודות הבית. שוש את מנחה נהדרת, משרה אווירה נעימה, רגועה, קשובה לבנות , גם אם יש לך ההערות את מסבירה עם המון סבלנות . המוסיקה שבחרת נהדרת ותרמה רבות לסדנה. אני ממליצה בחום להשתתף בסדנה זו לנשים אחרי לידה, ובעיקר לנשים בתקופת גיל המעבר.

תמר   16.7.2013

הרגשתי כיף, שמחה, ובמקומות שאפשר היה היו לי הרהורים פנימה והחוצה, רגיעה וניתוק מטרדות היומיום. הסדנה תרמה לי גם יתר מודעות ליציבה נכונה, חיזוק שרירים ומוטיבציה להתקדם ולעצב את הגוף והנפש. שוש נעימה,משרה שמחה ופתיחות, בוחנת ורואה כל אחת ומתייחסת בהתאם.

אני ממליצה על הסדנה כי היא חשובה לחיים.

גלית     16.7.2013

שוש יקרה,      20.7.2013
ברצוני לאמר לך תודה ומילה טובה על מסירותך לקידום המודעות לנושא חיזוק שרירי רצפת האגן. לפני כשנה השתתפתי בסדנא שלך ןאכן יצאתי נשכרת: מצבי השתפר, והתרגילים מלווים אותי ביום יום.  הדיסק המפורט עם התרגילים בהחלט מומלץ לכל אחת מאיתנו.
מאחלת לך כי תראי ברכה בהמשך עבודתך.

מרים